hakkımızda

Bizi Tanıyın

ELS Lift, 2008’den bu yana Türkiye’nin global ölçekte faaliyet gösteren tek büyük ve yerli personel yükseltici platform üreticisidir.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri, dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve çözümler üretmek üzerine çalışmaktadır. Personel yükseltici platformlara karşı artan talepler doğrultusunda, ELS Lift ürün serisine 5 metrenin altı ve 14 metreye kadar çalışma imkânı sunan makaslı personel yükseltici platformlar, akülü eklemli ve dikey personel yükseltici platform kategorilerinde ürünler eklemiştir. 

ELS Lift, personel yükseltici platform pazarının büyük bir parçası olan kiralama şirketlerinin yanı sıra, birçok çeşitli endüstriyel alanda faaliyet gösteren (inşaat, bakım, onarım, temizlik, havacılık, savunma sanayi vb.) son kullanıcılara da ulaşmaya devam etmektedir.

Yurtiçinde bulunan teknik servis ağı ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden ELS Lift, yurtdışı pazarında ise bugün itibari ile üretiminin %65’ini Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Hindistan, Ukrayna ve Belarus’ta ki mevcut bayilikleri aracılığıyla 25’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bu ülkelerin başında Suudi Arabistan, Pakistan, Hollanda, Cezayir, İsviçre, Avusturya ve 2020 yılı itibari ile hedef pazarları arasında yer alan Amerika’da faaliyet göstermeye başlamıştır.

ELS Lift ayrıca, ISO 9001 kalite belgesine sahip olup, CE belgeli ve TS EN280 standartlarına uygun rekabetçi ürünler sunmaktadır.

İş Ortaklarımız