WIN Eurasia Fuarında ELS Lift’e Yoğun İlgi

2022-06-14

• 8-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen WIN Eurasia fuarına katılım gösteren ELS Lift’in ürünleri yoğun ilgi gördü.
2008 yılından bu yana personel yükseltici platform sektörünün global ölçekte ki temsilcisi olan ELS Lift, 8-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen WIN Eurasia – Endüstriyel Dönüşüm fuarında yenilikçi ürünlerini kullanıcının beğenisine sundu.
WIN Eurasia fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine 360 derece imalat sanayiini tecrübe etmek için fırsat sunarken; sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getirmiştir.
Yükseğe erişim ekipmanları kategorisinde fuara katılım gösteren ELS Lift, dört farklı kategoride ki ürününü kullanıcı ile buluşturdu. Makaslı personel yükseltici platform kategorisindeki 8 metre çalışma imkânı sağlayan EL8-S, hafif tip makaslı personel yükseltici platform kategorisinde ki Junior 5.5, dikey personel yükseltici platform VM6 ve eklemli personel yükseltici platform kategorisinde ki AE15 modelini sergiledi.
Fuara dair düşüncelerini dile getiren ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak şunları söyledi: ‘’Gerek ziyaretçilerin niteliği gerek fuar süresince yaşanan yoğunluk bizleri mutlu etti. Standımızı ziyaret eden müşterilerimizin çoğunluğu ile verimli görüşmeler geçirdik ve sıcak satış yapma imkânı bulduk. Yüzde 35 oranında yurtdışından gelen ziyaretçilerimizi ağırlarken, kalan yüzde 65’lik oranda da yurtiçinde ki ziyaretçilerimizi ağırladık. Yurtdışından misafir ettiğimiz ziyaretçilerimiz çoğunlukla EMEA bölgesinden katılım gösterdi. Polonya, Romanya, Bulgaristan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Irak, Pakistan ve Fas başlıca ülkeler arasında yer aldı. Sayı olarak az olsa da Avrupa’dan da ziyaretçiler mevcuttu.’’