ELS LIFT’İN YENİ ELEKTRİK TAHRİKLİ MAKASLI PLATFORMU: EL8-SE

2021-08-04

ELS LIFT, ELEKTRİK SÜRÜCÜLÜ YENİ EL8-SE MODELİNİ YAKIN ZAMANDA PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANIYOR. DAHA AZ ENERJİ TÜKETİMİ VE SIFIR EMİSYON ÖZELLİĞİNE SAHİP OLAN EL8-SE, 8 METRE ÇALIŞMA YÜKSEKLİĞİ VE 76 CM ŞASE GENİŞLİĞİ SAYESİNDE DAR ALANLARDA MAKSİMUM ERİŞİM İMKANI SUNUYOR.

Üretiminin % 65’ini ihraç eden ELS Lift, hizmet verdiği sektördeki dünya trendlerinin her zaman sıkı takipçisi oluyor. Sektörün parlayan yıldızı olma yolunda ilerleyen marka, küresel ölçekte en çok tercih edilen makaslı platform kategorisindeki ürün gamında değişikliğe gitti. Bu kapsamda hareket eden ELS Lift, sahada en çok tercih edilen makaslı platform modeli EL8-S’in elektrik sürücülü yeni versiyonu EL8-SE’yi yakın zamanda kullanıcısıyla buluşturmayı planlıyor. Karbon ayak izini en aza indirmek için yola çıkan ELS Lift, ürünlerini tasarlarken çevreye olan sorumluluğunu da maksimum düzeyde yerine getirmeye çalışıyor.

DAHA AZ ENERJİ TÜKETİMİ VE SIFIR EMİSYON

Daha az enerji tüketimine ve sıfır emisyon özelliğine sahip olan yeni EL8-SE makaslı platform, bakım gerektirmeyen aküler ve sepex teknolojisi ile donatıldı. ELS Lift marka elektrikli makaslı platformlar, daha az şarj ve daha fazla çalışma süresi mottosu ile sahada üretkenliği arttırmayı hedefliyor.

DAR ALANLARDA MAKSİMUM ERİŞİM

Standart kapılardan geçiş ve asansörlere sığma imkanı sağlayan EL8-SE, kapalı tesisler için vazgeçilmez bir makine olarak dikkat çekiyor. 1560 kg ağırlığı ile rakiplerine göre en hafif elektrik tahrikli makaslı platform olan EL8-SE; 8 metre çalışma yüksekliği ve 76 cm şase genişliği sayesinde dar alanlarda maksimum erişim sunuyor. Yeni model, başta otomotiv, savunma ve havacılık sanayisi olmak üzere hassas bir sürüşe ihtiyaç duyulan her alanda kullanıma uygun.

HASSAS KONTROL EDEBİLME ÖZELLİĞİ

Makine içerisinde kullanılan hidrolik yağ miktarının diğer modellere göre daha az olması sebebiyle sızıntılar en aza indirgenir ve çevreyi olumsuz etkileyecek zarar sınırlandırılıyor. Ayrıca bu yeni makaslı platform serisi daha az hortuma sahip olması sebebi ile hassas kontrol edilebilme özelliğine sahip olurken, dar alanlarda da maksimum manevra kabiliyetini arttırıyor.