ELS Lift, Zirve Vinç Teslimatına Başladı

2020-08-05

Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, dünyanın dört bir yanı dahil olmakla birlikte yurtiçi teslimatlarını da gerçekleştirmeye hız kesmeden devam ediyor.

1997 yılından beri Kayseri ve civarındaki şehirlere hizmet veren Zirve Vinç için ELS Lift; toplam 21 adetlik özel renk çalışmalı, makaslı personel yükseltici platformların teslimatlarına başladı. Bir araya gelinen toplantıya dair notlarını ileten ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak şunları söyledi; ELS Lift olarak sunduğumuz fiyat avantajları ve yurtdışı yurtiçi olmak üzere büyük önem verdiğimiz satış sonrası hizmetler hizmetimiz ile tercih edilmeye devam ediyoruz. Zirve Vinç ile gerçekleştirmiş olduğumuz iş birliği dolayısıyla oldukça mutluyuz.’’

Zirve Vinç Genel Müdürü Mustafa Kilit ise ‘’Daha önce de ELS Lift markalı ürünleri kullandık ve oldukça memnun kaldık. Yatırımlarımıza bu sebeple yine aynı marka üzerinden devam etme kararı aldık. ELS Lift’in yerli bir üretici olması bizi oldukça gururlandırıyor. Fiyat performans dengesi açısından da rakiplerine göre fark yaratan bir ürün gamına sahip. Yıl sonuna kadar 20 makinelik daha alım talebimiz olabilir.’’ dedi.