ELS Lift Yenileme İle Kaybınızı Kazanca Çevirin, Makinenizin Ömrünü Uzatın!

2018-10-23

Makinenizde kullanım sonucu bazı parçalarda meydana gelen hasarlar olabilir. Periyodik bakımların yanı sıra, finansal zorluklar yaşamadan, ELS Lift uzmanları tarafından yenilenmiş bir makineye sahip olmak çok zor değil.
Daha fazla performans!
ELS Lift Yenilenme Merkezine gelen her marka makinenin tüm parçaları detaylı olarak incelenir. Makinelerin hidrolik tesisatı, elektrik tesisatı ve mekanik parçalarının ELS Lift standartlarına uygunluğu kontrol edilir.
Makine durumunun kritik değerlendirmesinden sonra özel olarak çalışılan fiyat ve durum tespitleri müşteri onayına sunulur. Müşterinin belirlemiş olduğu işlemler doğrultusunda yenilenme hizmetine başlanır.
ELS Lift uzman ekibi tarafından makinenin tüm parçaları boya işlemine alınarak, değiştirilmesi gereken parçalar orijinalleri ile değiştirilerek makine montajı tamamlanır.
Yapılan montaj sürecinde, seri üretimden çıkmış sıfır makine montajı yapılırken izlenen yollar takip edilir. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındıktan sonra son kontrol ve testlere tabi tutulur.
İşlem görmüş makineler CE standartlarına uygun halde ve yapılan işlemlere bağlı olarak 1 yıllık ELS Lift garantisi ile desteklenerek müşteriye teslim edilir.
ELS Lift güvencesi
Makinenizin kullanım ömrünü arttırarak daha fazla iş gücü elde edebilirsiniz. Her marka makinelerin ELS Lift güvencesiyle gerçekleşen yenilenme hizmeti, teknik servis giderleri ve zaman kaybının aksine, uygun maliyetli çözüm ortağınızdır. Ayrıca ELS Lift markalı 2. El makinelerde 1 yıl üretici garantisi de mevcuttur.
ELS Lift 2. El
ELS Lift’in müşterilerine sunduğu bir diğer ayrıcalık ise, yeni makine satışlarında müşterilerinin sahip olduğu, her marka ikinci el makineleri alıcıların talepleri doğrultusunda değerlendirmektir. 2. El makine satış potansiyelinin yurtiçi pazarın yanı sıra, yurtdışında da oldukça yüksektir. ELS Lift uluslararası pazarlarda da hizmet sunmaya devam eder. Ayrıca revizyon hizmetini sadece yenilenme ihtiyacı olan makinelerinizde değil, ELS Lift 2. EL parkurunda bulunan makineler için de talep edebilirsiniz.