ELS Lift, MSafe İle Bağ Kuruyor

2020-06-23

Türk personel yükseltici platform üreticisi ELS Lift, Bangladeş, Nepal ve Sri Lanka`ya satışlar için münhasır olmayan bir ortaklık ile MSafe`yi Hindistan distribütörü olarak atadı.
Anlaşmanın bir parçası olarak MSafe, Yeni Delhi ve Mumbai`deki lokasyonları için 14,5 m`ye kadar çalışma yüksekliğine sahip 40 makaslı platform için ilk satış ve kiralama stok siparişi verdi.
MSafe`de Ajay Kanoi, ELS Lift ürünlerinin satışından sorumluyken, Rushil Aggarwal lojistik ve yönetim operasyonlarından sorumlu olacak. MSafe ekibinin geri kalanıyla birlikte bu yılın başlarında ELS Lift’in Bursa’daki merkezinde satış ve servis eğitimi aldılar.
Yeni Delhi merkezli, Hindistan genelinde yedi lokasyonu daha bulunan MSafe, satış ve kiralama bazında çok çeşitli hava platformları, vinçler, forkliftler, yük asansörleri ve askıya alınmış platformlar sunmaktadır. Aynı zamanda kendi iskele kuleleri, podyum ve merdiven serilerini de üretmektedir.
MSafe genel müdürü Pradeep Aggarwal, “ELS Lift ile bu yeni distribütörlük, Hindistan pazarına ve çevre ülkelere düşük sahip olma maliyeti ile sağlam bir ürün yelpazesi sunmamızı sağlıyor ve gururla söyleyebilirim ki, artık her ihtiyaca hizmet edebiliriz. müşteriler olabilir. ELS Lift ile yeni işbirliğini dört gözle bekliyoruz. ”
ELS Lift üst düzey iş geliştirme ve ihracat müdürü Alistair Palacıoğlu, "Hindistan ve çevre bölgelerdeki basit ama sağlam, kaliteli ekipman ihtiyacını anladığımızdan, Msafe ekibiyle bir araya gelip bir dağıtım planı üzerinde çalışmak için yakın bir şekilde çalıştık ve Pazarın ihtiyaçlarını anlayın. MSafe`den müşteri ihtiyaçlarımızı destekleyecek ELS Lift ürünlerini temsil eden bu kadar deneyimli bir ekibe sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. "