ELS Lift, JDL Expo Fuarında Junior Serisi Ürünlerini Sergiledi

2022-07-19

2008 yılından bu yana personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin global ölçekte ki temsilcisi olan ELS Lift, yenilikçi ürünleri ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Son zamanlarda katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda müşterileri ile bir araya gelen ELS Lift, son olarak 22-24 Haziran tarihleri arasında Fransa’nın Beaune kentinde gerçekleştirilen JDL Expo fuarına katılım gösterdi. Fransa’da ki iş ortağı SNM Lift ile birlikte etkinliğe katılım gösteren ELS Lift, hafif tip makaslı personel yükseltici platform kategorisinde ki Junior serisi özel renk çalışmalı makinelerini sergiledi.

Fuar hakkında görüşlerini bildiren, SNM Lift Ticari İşlerden Sorumlu Müdürü Fabien Tuduri şunları söyledi: ‘’Fransa’nın iş makineleri ve yüksekte çalışma ekipmanları özelinde büyük ses getiren fuarı JDL Expo’da, Türkiye iş ortağımız ELS Lift’in low-level access serisi makaslı platformlarını kullanıcı ile buluşturduk. Katılımcıların çoğunlukla Fransa’dan ziyaret ettiği bu fuarda, standımızda sergilediğimiz ELS Lift ürünleri özelinde sıcak satış yapma fırsatı da bulduk. Ziyaretçi profili olarak çoğunlukla kiralama firmalarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda, birçok yeni projeye imza atıldı ve oldukça verimli geçti. ELS Lift’e değerli iş birliği için teşekkür ediyor, başarı dolu nice projeye beraber imza atmayı temenni ediyoruz.’’