ELS Lift Eklemli Personel Yükseltici Platform: AE15

2020-04-17

İç ve dış mekan kullanımına uygun olan Eklemli Personel Yükseltici Platform AE15; havaalanları, alışveriş merkezleri, limanlar, tersaneler ve bina cephe temizliği gibi alanlarda daha uzağa ulaşmanızı ve çok yönlülük gerektiren erişilmesi zor çalışma alanlarında en üst düzeyde güvenli iş sahası oluşturmak için tasarlanmıştır.
Engellerin etrafında çalışma alanı sunan AE15; 8,65 m yatay erişimi sayesinde kullanıcısına erişilebilirlik sağlar. 15 metre çalışma yüksekliğine sahip bu model, 1,52 m şasi genişliğine sahiptir. Ayrıca operatöre 355° kule dönüşü, çok eksenli joystick ve 230 kg`a kadar yük taşıma kapasitesi sunmaktadır.
Bakım ihtiyacını ortadan kaldıran AC sürücü sistemi ile hassas kullanım gerektiren alanlarda göze çarpmaktadır. CAN iletişim sistemi, otomatik kapanma sistemine sahip pil şarj cihazı, iz bırakmayan lastikler ve acil durum indirme sistemi gibi diğer standart özellikler de mevcuttur.
Kiralama parklarının en çok aranan modeli Eklemli Personel Yükseltici Platform AE15, çekme kancaları ve kaldırma noktaları sayesinde nakliye sırasında sağladığı avantaj ile ürünü daha değerli kılmaktadır.
Ürün grubunun geleceği hakkında düşüncelerini aktaran ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak şunları söyledi; ‘’Hava kirliliği ve küresel ısınma ile ilgili konularda mücadele etmek artık tüm dünya vatandaşlarının sorumluluğu altındadır. Küresel ölçekte faaliyet gösteren ticari şirketler de çevre dostu alternatifler sunmaya mecbur kalmıştır. Bu sebeple bizde ELS Lift olarak, 2020 yılı son çeyreğinde, sıfır emisyonlu hibrit mafsallı yeni versiyon articulated boom lift ürünümüzü kullanıcı ile buluşturmaya hazırlanıyoruz.’’